Kategórie
Blog

Fast Recept oslavuje prvý mesiac ostrej prevádzky

Pred mesiacom bola oficiálne schválená aplikácia FastRecept v Google Play a spustené webové stránky.

Nastal čas na krátku rekapitulaciu tejto kratkej cesty do lekární a ku pacientom.

Počas prvého mesiaca sa rozšíril zoznam lekární v ktorých si môžete bezplatne zarezervovať lieky na 11 po celom Slovensku. Od Pezinku až po Veľký Lipník pri Starej Ľubovni.

Aplikáciu FastRecept si nainštalovalo už 50 ľudí. Máme 18 pozitívnych recenzií prevažne priateľov a pri vyhľadávaní FastRecept je apka na prvom mieste. Pri vyhľadávaní Fast Recept bohužiaľ až na 50tom medzi rýchlymi receptami indickej kuchyne 🙁

Za tento krátky čas bolo vytvorených vyše 350 rezervácií. Testovacie rezervácie tvorili väčšiu polovicu celkového počtu.

Na Facebooku Fast Recept máme 166 lajkov a 22 príspevkov za posledných 28 dní s dosahom takmer 20.000 ľudí po celom Slovensku. Lajknite si našu FB stránku a budeme Vás informovať o nových lekárňach so službou Fast Recept vo vašom okolí.

Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom zapojili či podporili Fast Recept.

Môžete nám pomôcť aj vy. A pomôžete tak aj sebe. Čím väčší počet ľudí bude používať apku FastRecept, tým väčší počet lekární bude chcieť využívať služby Fast Recept.

Všetci budú spokojní. Pacient získa okrem úspory času väčšiu možnosť pri výbere lekárne. Istotne pôjde tam, kde bude spokojný nielen s liekmi, ale aj so službami či prostredím.

Lieky aj doplnkový sortiment si môžete zarezervovať z pohodlia domova. S lekárňou sa dohodnete na konkrétny termín a vyhnete sa státiu v rade pred lekárňou. 🙂

Overte si úsporu času pri používaní apky FastRecept už teraz. Stiahnite si apku a urobte rezerváciu pre Testovaciu lekáreň. Je to jednoduché a bezpečné.

Máte iphone? Ešte budete musieť chvíľu vydržať. Zatiaľ môžete používať webové rozhranie pre vytvorenie novej rezervácie. Dočasne tak prídete o niektoré výhody apky ako sú okamžité upozornenia či históriu rezervácií. V prípade reálnej rezervácie sa ku svojím liekom istotne dostanete.