Výhody Fast Recept pre lekáreň

Využívaním služieb Fast Recept znížite počet telefonátov a sms od pacientov. Už si nebudete musieť prepisovať rodné čísla na papierik. Fast Recept toto vyrieši za Vás. Ako bonus dostanete ešte informácie, publicitu a nových zákazníkov.

Pacienti

Pacient Vás bude informovať o spôsobe platby. Teda či bude platiť hotovosťou alebo kartou. S touto informáciou bude samotné spracovanie rezervácie zas o kus jednoduchšie aj rýchlejšie a bezpečnejšie. V súčasnosti už platba kartou prevyšuje čo do počtu tak do objemu platbu v hotovosti.

Ďalšou výhodou je okamžitá notifikácia na vybranom počítači o novej rezervácii. Záleží už len na Vás, či máte čas a spracujete ju hneď. Fast Recept pre desktop Vás upozorní a bude čakať na Vaše rozhodnutie. Na prvom mieste sú samozrejme pacienti, ktorí už stoja pred okienkom…

Používanie Fast Recept bude vyžadovať určitú zmenu logistiky na Vašej strane. Keďže každá lekáreň funguje trochu inak, tak aj systém vybavovania pacientov bude závisieť od Vás. Veľmi dôležité je aj programové vybavenie lekárne.

Vo WINLSS fungujú tzv. košíky, ktoré Vám umožnia predpripraviť si celú rezerváciu medzi rozpracované a následne na pár klikov ju neskôr vyúčtovať na pokladni.

V NRSYS HITT si zase môžete otvoriť viacero pokladničných okien. Pre každú rezerváciu jedno a vyúčtovať až v okamihu príchodu pacienta.

Spracovanie rezervácie zo strany lekárne je iné ako to čo vidí pacient v aplikácií. Zo skúsenosti môžem povedať, že najlepší spôsob ako začať je zoznámiť sa s aplikáciou Časť Recept pre pacienta. Prečítajte si podrobný návod pre pacienta. Aspoň uvidíte aké to je jednoduché.

V aplikácii je možnosť prihlásiť sa do sprácovského rozhrania pre lekáreň. Pri využívaní tejto možnosti sa môžu upozornenia z Fast Recept môžu zobrazovať na smart hodinkách.

Ani pre Vás sme nepripravili nič komplikované. Aplikácia sa drží hesla že v jednoduchosti je krása.